همکاری با ما

"خرید کتاب باید یکی از مخارج اصلی خانواده محسوب شود."

از بیانات رهبر معظم انقلاب  1374/4/26 در بازدید از نمایشگاه کتاب

 

درباره ما و اهداف ما

قرن‌هاست بشر دریافته که تنظیم و ثبت حاصل دانسته‌‌ها در قالب نوشته رمز ماندگاری آن و بهره‌مندی دیگران از آن‌هاست.

از آن ایام تا کنون کتاب و قلم به واسطه نقش بی‌بدیل خود در توسعه دانش و تمدن بشری مقدس شمرده شده تا آن‌جا که خداوند در قرآن کریم به آن سوگند یاد کرده است. چنین است که نسبت مستقیمی بین دانایی یک ملت و سطح مطالعه آن‌ها برقرار شده است و سطح پیشرفت‌های تمدنی و معرفتی با سرانه کتابخوانی پیوندی محکم برقرار کرده است.

با ملاحظه پیشینه تمدنی ایران زمین و مردمانی که از بنیان‌گذاران دانش در جهان بوده‌اند انتظار عقلایی این است که مردم ایران به لحاظ سرانه مطالعه در بالاترین سطوح جهانی قرار داشته باشند.اما جاي شگفتي و افسوس است كه ما در اين عرصه وضعيت خوبي نداريم و برآيند همه آمارها حاكيست در زمره كشورهايي هستيم كه كتاب اولويت زندگي ما نيست.

رهبر معظم انقلاب در خصوص این موضوع مشکل را "در فرمانروایی پادشاهان و فرمانروایان ظالم، فاسد، بی‌فرهنگ و بی‌سواد در کشور" می‌دانند. دورانی که "نه تنها تلاش برای ترویج کتاب و کتابخوانی در آن نشد، بلکه با ایجاد سرگرمی‌های ناسالم این ضرورت فوری و فوتی هرچه بیشتر از میدان دید و توجه مردم بیرون رانده شد". و چنین است که رهبر معظم انقلاب "کتابخوانی و علم آموزی" را "نه تنها یک وظیفه ملی، که یک واجب دینی" قلمداد می‌کنند.

در این شرایط موسسه همشهری به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه رسانه‌ای مکتوب فارسی‌زبان در جهان در اجرای این وظیفه ملی و با توجه به وجود ظرفیت‌های زیرساختی و فنی موجود در این موسسه و تجربه موفق عرضه محصولات فرهنگی خود در فضای مجازی برآن شد تا بدون در نظر گرفتن جنبه‌های تجاری و در عین حال رعایت صرفه و صلاح اموال عمومی، درگاهی فراگیر جهت عرضه و معرفی کالاهای فرهنگی در فضای مجازی را از طریق مجری بخش خصوصی راه‌اندازی و گامی در جهت تحقق آرمان‌های فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برنامه‌های مدیریت شهری در عرصه گسترش دانایی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه بردارد. بر این اساس وب‌سایت همشهری مارکت راه‌اندازی گردید تا فرآیند دسترسی عمومی به کتاب و سایر کالاها و خدمات فرهنگی آسان‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر شود.

 

گروه‌های کالایی و مشاغل مرتبط با فعالیت سایت

- کتاب

- لوازم التحریر

- لوازم آموزشی

- نشریات

- محتوای الکترونیکی

- بازی

- فیلم و موسیقی

- آثار هنری

 

روش‌های عرضه کالا و خدمات

نحوه عرضه کالا و خدمات در سایت همشهری مارکت به سه صورت می‌باشد:

1.فروش کالای فیزیکی و ارسال مستقیم برای مشتری
2.فروش محتواهای الکترونیکی و دانلود در پروفایل مشتری
3.خرید گروهی و مدت‌دار خدمات قیمت‌گذاری شده و ارسال کد رزرو(voucher) برای مشتری

 

نحوه همکاری شما با ما

1.ناشران و توزیع‌کنندگان کتاب(چاپی و الکترونیکی)

اصلی‌ترین بخش و ماموریت سایت همشهری مارکت معرفی و عرضه کتاب، به ویژه آثار فاخر و منطبق با فرهنگ و باورهای اعتقادی ایرانیان است. کلیه ناشرین و توزیع کنندگان کتاب که تمایل به عرضه آثار مرتبط با خود را در وب‌سایت همشهری بازار دارند با دانلود و تکمیل فرم زیر و ارسال آن به نشانی الکترونیکی ads@hamshahribazar.ir یا نمابر23023297-021 آمادگی خود را برای همکاری اعلام نمایند.

دانلود فرم شماره یک

دانلود فرم شماره دو

 

 

2.تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محتوای لوح فشرده

تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان انواع نرم‌افزار، بازی، فیلم، موسیقی، پویانمایی و سایر آثار ضبط شده روی لوح فشرده که دارای مجوزهای قانونی باشند فرصت و عرصه‌ای کم‌نظیر برای ارائه آثار خود در این سایت خواهند داشت. با دانلود و تکمیل فرم پیوست و ارسال آن به نشانی الکترونیکی ads@hamshahribazar.ir یا نمابر 23023297-021 آمادگی خود را برای همکاری اعلام نمایید.

دانلود فرم شماره یک

دانلود فرم شماره دو

 

 3.تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان آثار هنری

کلیه فعالان حوزه‌های هنری از جمله: خوشنویسی، نقاشی، طراحی، گرافیک، صنایع دستی، تندیس و مجسمه، عکاسی و سایر عرصه‌های هنری به‌ویژه هنرمندان سنتی و بومی می‌توانند آثار انبوه یا منحصربه‌فرد آفریده شده خود را در این سایت در معرض فروش و معرفی قرار دهند. هم‌چنین امکان اخذ سفارش تولید آثار هنری در این سایت موجود خواهد بود. شایسته است هنرمندان عزیز با دانلود و تکمیل فرم پیوست و ارسال آن به نشانی الکترونیکی ads@hamshahribazar.ir یا نمابر23023297-021 آمادگی خود را برای همکاری اعلام نمایند.

دانلود فرم شماره یک

دانلود فرم شماره دو

 

راه‌های تماس با ما

تلفن: 23023274-021

نمابر: 23023297-021

وب‌سایت: www.hamshahrimarket.com

نشانی الکترونیکی: ads@hamshahribazar.ir