خبرهای تازه از آماده‌سازی نمایشگاه کتاب

 

 

مدیر کمیته اجرایی سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران از مصوبات دومین نشست کمیسیون فرهنگی اجتماعی شهر تهران با ستاد اجرایی نمایشگاه کتاب تهران سخن گفت.

 

به گزارش همشهری بازار؛ حسین صفری در این‌باره اظهار کرد: در این جلسه افزایش مسیرهای دسترسی به نمایشگاه، انجام امور زیرساختی و ساخت سالن‌های جدید به منظور افزایش فضا برای حضور ناشران در دستور کار قرار گرفت. همچنین مقرر شد تا با محوریت معاونت خدمات شهری استان تهران و مدیریت شهر آفتاب سالن‌هایی برای شهر آفتاب درنظر گرفته شود.

 

او همچنین از اسکان دانشجویان در حرم مطهر امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: در این جلسه مقرر شد مانند سال گذشته شرایط اسکان دانشجویانی که از استان‎های کشور برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران حضور پیدا می‌کنند، در مهمانسرای حرم مطهر امام خمینی (ره)  فراهم شود.

 

مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب تهران از رفع اشکال فضای مسقف برای این دوره از نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: از دیگر مصوبات این جلسه رفع اشکال فضای مسقف بود و مقرر شد مجری طرح، ایرادهای سال گذشته را برطرف و نسبت به رفع اشکال اقدام کند.

 

او افزود: انجام امور زیرساختی اعم از برق، مخابرات، آب و... نیز از دیگر مواردی بود که در این جلسه درباره آن‌ها تصمیم‌گیری شد. با توجه به اینکه در ایام برگزاری نمایشگاه نیاز به بیش از چهار دستگاه کارت‌خوان در شهر آفتاب است، مقرر شد زیرساخت‌های لازم برای نصب کارتخوان‌ها انجام شود. 

 

بر اساس این گزارش، سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.